Lze na Logitech Driving Force GT připojit páka ?

Ahoj,Nevíte náhodou jestli lze na volant Logitech Driving Force GT připojit řadící páku Logitech Driving Force Shifter ?? A kdyžtak jak lze vyřešit spojku ?

Odpovědi na otázku

Ne,ma konektor jen na elektřinu a pedaly. Můžeš si pořídit usb páku thrustmaster th8a a koupit si nějaký levný volant za pár stovek a jeho pedály používat jako spojku

A jak asi když většina volantů má jenom 2 pedály.. ?

Sorry jestli jsem to nepochopil správně..

Pravděpodobně nepochopil. Jde o to, že byste si mohl koupit ještě jeden volant, a použít jeden s jeho pedálů. Toto řešení ale moc elegantní tedy není. Nejlepším řešením by bylo investovat do nového volantu, mám pocit, že Logitech nabízí celý set.