» Poradna » Windows (a jiné OS)

Lze instalovat windows bez připojení k síti?

Ahoj, Budu instalovat Windows XP, ale na místě, kde není připojení k internetu.Lze to bez připojení k síti nainstalovat?Děkuji.

Odpovědi na otázku

A chystáš se instalovat legální verzi nebo nějakou spešl předaktivovanou verzi alá krajkonoš za 150,- od Rákosky?

Lukasi, protože jsi dement, tak: Corporate edition aktivaci nepotřebovaly a lze je při troše dobré vůle sehnat, co by s nimi také firmy, které přešly na W7 dělaly? jenže to už je nad možnosti tvého IQ. A pozdravuj pány z berňáku, už brzy dorazí a počítej s tím, že ti obrátí firmu vzhůru nohama.

Ukaž mi firmu, která prodává Corporate edici. Zase jen výplod tvého chorého mozku. Berňáku se nebojím, protože nepodnikám, blbe. A kdyby se někdo náhodou objevil, tak je pošlu hezky za tebou, koneckonců ty jim máš taky co dokládat. Záznamy o tom, že jezdíš prodávat předaktivované Windows až na Slovensko lze snadno dohledat. Myslím, že by sis měl podobné věci pořádně rozmyslet!

A poslal jsi ten berňák na všechny PC prodejny, které prodávají SW za "lichvářské ceny", jak píšeš?

Ne, jen na tebe a Justina. Vy dva jste totiž skuteční škůdci. A Corpporate není problém sehnat, když víš kde a jak. A je všeobecně známo, že warezový SW je bezproblémový, protože warez netrestá uživatele za to, že si ho pořídí, jako to dělá ,,legální" SW.

Pak je to diskriminace a nespravedlivé! Všichni, kteří prodávají licence na SW za částku vyšší jak 150,- by měli být potrestáni, protože se dle tvého názoru jedná o lichvu! "Bezproblémovost" warezového SW tu vidíme dnes a denně. Časté pády systému do BSOD, nestabilita, zapojení PC do botnetu......takže zase výplod chorého mozku.

Holt kde je hlava blbá a ruce levé, tam je třeba trestat a pořádně. Mám ale obavy ze u Tebe je už pozdě

No jednak nemá corporate edition na domácím PC vůbec co dělat a druhak ... ted zas budeš nějakou dobu tvrdit, ze jedes na kradenych corporate XPckach, už zas ne na tech cracknutych od rakosnika za 150 korun jo? Mimochodem kdy tak asi přibližné mám očekávat tu Policii a stáru z bernaku?

Říkal, že to máme od něj pod stromek, takže tipuju buď během zejtřka, pondělka nebo mezi svátkama.....

jen vsuvku - co když mám teoreticky možnost získat licenci zrušenou v rámci odpisu ve firmě? Zrovna u XP se to může stát - i když to spíš budou krabicovky nebo OEMka...

Tak jakožto firemní zaměstnanec je to něco jiného.....tam je logické, že to třeba prodají za pár šupů zaměstnancům. Já bych to přirovnal něco jako jsou studentské licence v rámci programů MSDNAA. Tam to taky nemůže člověk prodávat dál.

Neboj, dočkáš se a brzy. A tentokrát se neohlásí týden předem.

Pokud by náhodou skutečně někdo přišel, tak očekávej minimálně ode mě odezvu a návštěvu Policie za propagování trestné činnosti, prodej nelegální SW (a tedy i návštěvu berňáku), nabádání k trestné činnosti apod. Na vše mám důkazy a pak bude teprve veselo. A to není nic proti 12 stránkám důkazů Justina o tvých křivárnách!

Tentokrát? Oni se normálně hlásí týden předem? Ptam se, protože nevím, u me vzivote nebyl nikdo takový

U mě taky ne. Ale u něj už zřejmě byli, když se doslechli o jeho kšeftech s kradenými XP.

Ale hlavně že nám napsal, že nás zažaloval kvůli pomluvám, ale sám se právě jedné dopustil. Píšu si na seznam, ať si můžou policajti počíst. Nebo to tam přihodíš ty do sbírky?

Lze, aktivaci můžeš udělat po telefonu.

Takže to tedy jde?

Když ti to nestačilo jednou, tak ano, jde to. Jen si předem postahuj ovladače ke všemu HW a vezmi si je na flešce sebou. Budou se ti hodit.

Teď jsem tahal něco na PC s XP, který je z bezpečnostních důvodů bez internetu, a ona je někdy sranda i ten ovladač pro tu flešku. Záleží výrobce od výrobce, typ od typu. Čím starší, tím je větší šance.

Nejde ani tak o ovladace peo flesku, ale spis pro chipset, kde byva USB HUB.

Jde.A když seženeš nějakou firmou opuštěnou Corporate edition, nemusíš ani aktivovat. A a Lukase, Justina a jejich jalové blafy ignoruj, umějí opravdu jen blafat.

Blafeš akorát ty, ale to je jedno. Však oni ti to pánové z berňáku vysvětlej, to tvoje podnikání. A BSA a policie se na tebe rovněž těší.

BSA do toho nemá co kecat, nemá tu žádné pravomoci, může tak leda dát podnět na policii..."Ne, na základě dopisu BSA opravdu nikdo nic kontrolovat nemusí. BSA není žádný státní úřad, soudní orgán nebo instituce. Jak už se na Lupě i jinde mnohokrát psalo, jde o soukromou organizaci zastupující některé výrobce softwaru. Její výzvy nikoho k ničemu nezavazují a to, zda na dopis bude či nebude reagovat, záleží čistě na jeho dobré vůli."http://www.lupa.cz/clanky/bsa-opet-rozesila-...

Ono stačí, když to dají těm policajtům, sami se tím zabývat nemusí. Myslím, že materiálu je zde na krajkonoše dost a on sám jim to usnadnil, vzhledem k tomu že se zde ke všemu dobrovolně sám přiznal.

Od někoho kdo umí pro změnu akorát lhát a krást ještě se tím všude chlubí, me to fakt dojima

JO !!!!!!!! Jsi dement, nebo ani číst neumíš ?????????

Ano.

Děkuji moc.

Jen malé upozornění, instalovat win XP a mít připojený net = okamžitě zavirovaný pc.Čistá instalace Win XP připojená k netu, bez nejnovějších aktualizací má krátkou životnost (bez virů). SP1 cca 5 minut :DTakže malá rada, reinstal, pak antivir a pak teprve net.

hehe :)) mozna na tvem netu :)nebo mas nejaky problem v tech tvych xp pripadne hned po spusteni jdes na web kde neco je :) ale samo od sebe se to nezaviruje za 5 minut :))

Jedná se o problém s nezabezpečeným protokolem, který je defaultně zapnutý a přes něj to vše projde. Nepamatuji si jeho název, jelikož už X let XP nepoužívám.Máte pravdu, že ono samo od sebe nic, ale co neudělá uživatel udělá za něj OS.Myslím, že tu chybu opravuje SP2, ale stejnak je lepší řešení instalovat to bez netu, jelikož repozitář driverů XPček není zrovna přesná věc. Je lepší drivery instalovat manuálně.Pokud se vám do PC dostane podobným způsobem vir (myslím ty inteligentnější), tak o tom většinou ani nevíte, pač valná část antivirů kontroluje pouze příchozí porty, pakety (win XP firewall ani neumí paketovou kontrolu) a odchozí jsou defaultně všechny povoleny.

Ono to i se SP2 není žádná sláva. Když jsem nechal zapnutý jednou neaktualizovaný PC 1 den připojený k netu a s PC se nic nedělalo, tak byla fakt legrace. Virů tolik, že to bylo zralý na novou instalaci.

Jo jde ale nebudes mít nové aktualizace

Ano, lze. Jednak je možné XP aktivovat po telefonu, ale především po instalaci beží 30 lhůta k aktivaci. Můžeš tedy aktivaci odložit a uskutečnit ji až později.