» Poradna » Web a internet

Lze hlasovat víckrát v soutěži z jedné IP adresy?bohuzel to chce potvrzení mailu

Ahoj, mám dotaz, soutěžíme v soutěži a nějak se mi zdá, že dívky musejí mít buď hodně znamých, nebo nějak podvádějí. a mě zajímá jak! Lze hlasovat pouze jednou z jedné IP adresy a na potvrzení hlasu musíme otevrít odkaz na mailu a potvrdit! takže oříšek.... prosím o raduuuu

Odpovědi na otázku

S anonymizéry a jednorázovými maily si udělám hlasů kolik budu chtít.K čemu ti jako bude dobré vyhrát něco podvodem?

Kdyby jen anonymizery ... nekdy jen staci promazat cookies.K cemu mu to bude? No, kdyz treba nejaka ta cena ma nejakou cenu ..... (ale podvod to je, jen nevim, co by na to rekl pravnik).

A jak se promazávaji cookies? 😃😃