» Poradna » Mobily

Luskání během hovoru

Zdravím všechny. V posledních pár dnech mám problém se zvláštním zvukem během volání mobilem. Je jedno komu, nebo do jaké sítě volám, ale během hovoru se ozývá zvuk asi jako když se na PC ve Winech objeví chyba. Takové to "Tnd..." Zkoušel jsem jestli mi neblbne proximity senzor a na něco neklikám uchem, tak jsem zapnul volání na handsfree a pořád se ozývá stejný zvuk. Nemáte někdo stejnou zkušenost, nebo nápad, jak se zvuku zbavit? Mám Android s nástavbou MUI 5.8 a nikdy předtím mi to nedělalo.

Odpovědi na otázku

Asi tě někdo odposlouchává, tudíž jediné řešení je ponořit přístroj do kýble s vodou.

nedoporučoval bych

skus ho vypnout nebo restartovat

třeba i několikkrát