» Poradna » Ostatní

Lupání v umělohmotné části televizoru

Ahoj,mám takový kuriózní problém s televizorem. Je nový, značky Philips. Funguje výborně,ale občas se z jeho umělohmotného krytu ozve takové lupnutí, jako by se umělohmotnáčást v pokojové teplotě nějak roztahovala a smršťovala. Dělá to ale i například monitoru mého počítače, který je plně funkční.Je to tedy vlastnost plastu, nebo mám mít obavy? Máte někdo podobné zkušenosti?
Honza

Odpovědi na otázku

Bud v pohode.Je tam teplo a tak se plast roztahuje a ruzne dily se obcas pri nepatrnem posunuti ozvou.MotorTi v aute take lupe kdych vychlada.proste pracuje teplotne.

Presne, bud v klude. Mne to napriklad robi i stresne okno otocene na juh. Cez den sa dobre rozpali a navecer ked sa schladi to vzdy vyda taku ranu ked sa to nahle zmrsti, ze sa vzdy az laknem ze co sa deje, pretoze to nikdy necakam.

Bedna mi taky lupe, a to priserne. Staci otevrit okno a pustit do pokoje studenej vzduch, to je pak rachot. Casem se to nastesti usazuje. Kdyby to nebylo v zaruce, tak oddelam zadni dekl a namazu stycny plochy mejdlem, ty dva dily vrzou o sebe.