» Poradna » Programy

Lunar Client Minecraft

Ahoj, stahnul jsem si Lunar Client.Pri instalaci mi to napise chybu Java : error : spawn.Nevite nekdo co to je ?

Odpovědi na otázku

Ano, my co sme neboli lenivy, sme nasli,ze je to problem s lunar clientom a mas byt trpezlivy kym sa to vyriesi.

Takze je chyba u Lunar clientu ?A mame cekat az to tvurce Lunar clientu vyresi ?Chapu to dobre ?

chapes to spravne. Urcite mas discord, tak sa k nemu pripoj. pripoj sa k lunar komunite a tam ti povedia o tom viac

Ahoj mohu se zeptat jak můžu vypnout hudbu v lunar clientu

Tak to jsi asi jediný na světě který to neví Dej ESC (v levo nahoře) a vyber options a pak tam budeš mít něco jako Music,Sound, myslím že to je v pravo nahoře.