» Poradna » Mobily

Lumia 920 a WP10 zkušenosti

Ahoj, mám na své Lumii 920 nainstalované WP10 ale moc spokojený nejsem, systém je pomalejší než WP8.1. Trápí mě bugy v přehrávači, občas nejde pustit foťák. Sice nic extra závažného ale je to otravné. Jaké jsou vaše zkušenosti? Má cenu udělat čistou instalaci WP10 nebo se spíš vrátit k WP8.1?

Odpovědi na otázku

Je to stejné jako u W10 na PC. Pokud jsi udělal jen upgrade, můžeš mít problémy. Zkus toto:https://wmmania.cz/clanek/jak-spravne-nahrat...

Analogii s desktopem bych tu nehledal. Oficiálně 10 na 920 nejsou, tak proč je tam dávat? Až uzná MS, že je 920 připravená tak je dostanem, tedy zda to vůbec někdy uzná, že?

Já je zkouším nahrát na L 520 (kanál release preview). Možnost vrátit se k 8.1 je vždycky, tak proč to nezkusit že ?

Já už na tom běžím cca 4 měsíce. Jen chci vědět jak to funguje na stejném telefonu ostatním lidem. Jestli je systém stejně svižný jako WP8.1 a jestli mají ještě bugy.

Já už na tom běžím skoro 3/4 roku na L830. Bugů je tam stále dost a stále je to pomalejší než WP8.1. Do hotového systému to má stále hodně daleko. Docela mě překvapilo, kolik Lumií to nedostane. Aktuálně zkouším čistou instalaci dle toho návodu. Snad to bude lepší.

tak bugy se časem vyladí tak 1 měsíc ale na Lumii 920 prostě Windows 10 mobile nepojede 100% i Microsoft to uznal a tak je pro L 920 nevydal oficialně...

Ano nedávno to zrušil :( Vrátil jsem se na WP8.1 a užívám si rychlosti :D Stačilo by mi GD2, tam je aspoň normálně řazené nastavení... Ale k tomu se asi nedostanu.