» Poradna » Windows (a jiné OS)

Lubuntu- připojení se k wifi

Jakožto úplně nový uživatel Lubuntu jsem se pokusil připojit k wifi. Ovšem po zadání hesla se nic nestalo, svůj router vidím ve "Známá připojení", ale nemůžu se k němu připojit.Domnívám se, že jsem špatně zadal heslo routeru, protože když jsem zkusil zadat špatné heslo u cizího routeru, udělalo to totéž.Jak donutit systém zapomenout heslo, které jsem tam zadal?Popřípadě jak jinak můžu tento problém vyřešit?

Odpovědi na otázku

Ak pouzivas network manager tak klik na ikonu, upravit pripojenia, oznacit tvoje pripojenie, upravit, zabezpecenie wifi a tam mas heslo.

Jo díky, já tam totiž neměl network managera