» Poradna » Počítačové sítě

LTE Router Mikrotik

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s timto routerem? https://www.i4wifi.cz/cs/240086-mikrotik-router... Premyslim, jestli se mi vyplati na nej prejit (aktualne mam Zyxel 3316, kde dosahuji rychlosti cca 80Mbit.) Zyxel podporuje cat6, tento Mikrotik cat12. Petr

Odpovědi na otázku

Jelikoz je to relativne novinka, navic pro docela specificky zpusob pripojeni, dost pochybuju ze se dozvis nejake pouzitelne informace. Budes muset otestovat sam.Na druhou stranu lze predpokladat, jelikoz je to Mikrotik ze to fungovat bude... i kdyz