» Poradna » Počítačové sítě

LTE modem- neprojde aktualizace antiviru

Ahoj, mám TP-LINK TL-MR6400 ve kterém mám danou datovou SIM kartu. Vše funguje v pořádku až na to, že když se s PC Windows 10 připojím k tomuto modemu, tak mi nejde aktualizovat antivir(Avast). Aktualizace končí neznámou chybou. Pokud se s PC připojím k jiné síti aktualizace antiviru proběhne v pořádku. Nevíte prosím co bych měl na TP-LINKu nastavit, aby mi procházela komunikace na aktualizační servery: z9743321.iavs9x.u.avast.com a v4618535.iavs9x.u.avast.comPing na tyto adresy z Windows projde..Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Ptej se u operátora.Nikoli zde.

Pokud SIMkartu dám do notebooku, kde mám nainstalovaný také avast tak aktualizace projde, tak předpokládám, že bude problém v nastavení modemu tplinku

že by Avast měl deaktivovanou aktualizaci přes mobilní připojení ?

Myslíte, že by to poznal že je na mobilním přípojeni? případně dá se to někde nastavit, aby ho i využíval?

-ano jde to poznat-pokud dá bude to v nápovědě a manuáluPoradna není o toho, že nejste chopen si přečíst návod \manuál.

Prosím Vás, kdybych to našel v manuálu tak bych tu nepsal. Jestli nevíte či nechcete poradit, běžte prosím o dům dál. Děkuji

Nesdělil jsi způsob připojení.Předpokládám WiFi.Co s tím?Připoj daný PC ke switchi pomocí UTP.Bezpečnostní systémy obvykle nepovažují bezdrátové připojení za bezpečné.Oprávněně.

Počítač je připojený k TP-LINK TL-MR6400(ve kterém je datová SIM) pomocí UTP kabelu.Pokud například zakážu toto pripojení k TP-linku a připojím si telefon usb kabelem a vytvořím si datové připojení přes telefon tak se aktualizace stahuje.

Není to úplně k věci, ale Avast na W10 je lepší nedávat.