» Poradna » Windows (a jiné OS)

Lsass.exe

Dobrý den,mám problém pří spouštění winXP sp3 se mi zobrazí hláška : "lsass.exe inicializace aplikace se nezdarila (0xc0000006)".Naskočí při načítání OS a do win se dál pak nedostanu ani v nouzovém režimu. Prošel jsem hodně diskuzí, ale problém jsem stále nevyřešil. Někde sem četl že by se mohlo jednat o vir, zkoušel sem disk vytáhnout a zkontrolovat a je bez viru. Zkoušel sem i soubor lsass.exe nahradit a také nic. Poradí mi prosím někdo? Do re-installu se mi moc nechce, je tam hodně programů, které vyžadují dlouhý čas k jejich nastavení. Děkuji

Odpovědi na otázku

OS je napaden exploity, pravděpodobně typu rootkitů.Co s tím?Boot z příslušného inst. CD OS WXPx/32.Opravit -> Obnovit ze zálohy.Nová instalace OS do stejného hw = nesmyslná.