Low profile Grafická karta

Dobrý den, potřeboval bych nějakou LP Grafickou kartu do HP DC7600 s procesorem Pentium D 945. Zatím jsem našel GT710 za 550kč Co si o tom myslíte, popřípadě jakou jinou by jste mi doporučili?

Odpovědi na otázku

K čemu ta gpu má být ? Pokud jde jen o náhradu za nějaké zobrazovadlo, je to asi jedno.. jinak je to fakt naprostá nouzovka.btw: Doporučuji zjistit, jestli tahle sestava od HP nemá nějaký whitelist na hw, či tak něco, aby pak nebyl problém, že bude stávkovat -> případně tu gpu koupit a do 14 vrátit pokud by nejela

No taky aby mu ji utahl zdroj a aby se vesla na sirkuMP

Má být na sledování videí popřípadě hraní nějakých her.

Gratuluji, zdvojnasobis hodnotu sestavy ….ale vazne - k cemu chces pocitac pouzivat?MP

Má to být na internet případně na nějaké hry, a s tím Pentiem d945 by to teoreticky mělo něco utáhnout ne?. A na bazaru jsem zatím našel nejvýhodněji GT710.

ma to aspon 4 gb ram?MP

Ještě ne (zatím to má 2),ale chystám se je tam dát.

A víš o tom, že čipset 945G, co v tom je, neumí 4GB RAM plně využít a že už za cca 2000,- seženeš celé PC, které bude o dost lepší než tohle, I když do toho ty 2000,- nasypeš také? Je to jen mrhání penězi.

Aha na to jsem zapomněl.A asi to nemá cenu děkuji za pomoc. Hezký den

A JAKY MAS VLATNE PROBLEM? Na prohlizeni statickych stranek to stacit bude. Teda tak 2 najednou (se 2 GB RAM). Na videa to bude v nizkem rozliseni … no a na hry ZAPOMEN. Ten kun je v duchodu a brzo umre. Dojed na nem, kam to az pujde, pojede pomalu, ale treba dojede daleko. Ale uz do nej neinvestuj; snad jen cas, pokud jsi hracicka a mas ho dost.MP

Prečo si robíš z chudáka srandu ? Že 4 GB !

No z tech 3 GB vyuzije tak 3 a neco malicko, ale furt je to o dost vic, nez necele 2 GB.MP

Doporučoval bych do toho nic nekupovat. Je v tom integrovaná grafika a ta na kancl využití stačí a na nic jiného to stejně nemá výkon.A i tahle grafika je cca o 550kč dražší, než je hodnota celého toho PC.