» Poradna » Ostatní

Lovec Krokodýlů

Ahoj, vím že je to úplně mimo toto fórum...ale potřebuju rychle poradit...Nemáte někdo tušení kde se dá sehnat (Koupit,Stáhnout) Seriál Lovec Krokodýlů kde hrál Steve Irwin který v roce 2006 zemřel? Určitě ho všichni znáte :) . Já jsem se to snažil vyhledávat všude ale nemhol jsem to najít...a když jsem našel tak pouze v angličtině..(mělo by to být v češtině je to pro mého dědu který se rád dívá na dokumenty a poprosil mě jestli bych to nemohl někde najít...Ale mě se to bohužel nepodařilo) . Našel jsem pouze film který je o tom že ho má CIA za špióna (blbost)...a dokument jsem našel pouze jeden díl...Byl bych velice rád kdyby se vám podařilo najít alespoň něco...Děkuji :)

Odpovědi na otázku

V CS to šlo dávno na kabelovce, tak jsi si to měl nahrát čéče. Tuším na Discovery nebo Animalplanet.

No..Myslel jsem si že to pojede někde na nějaké stanici...Bohužel k nim nemám přístup :(

Možná spíš než Discovery to šlo ještě na NationalGeographic čemuž by to odpovídalo více, a dokonce tam byl i dokument, jak ho propíchl ten rejnok a všichni okolo z toho byli paf.

Stewie: Opravdu to běželo na Animal Planet i Discovery Channel v roce 2001 (slovenský dabing), současně se seriálem Dobrodružství Steva a Terri (český dabing).

Nestačí Ti na zlbnutí toto:http://www.youtube.com/results

Ale byl to dobrej maník, jak tam sbíral na Ceylonu ty jedovatý hady co pak lidi vykaděj vnitřnosti a ty domorodci okolo co makaj na čajový plantáži, tam na něj koukali jak na emzáka, podělaný strachy.

myslim,ze ho pri nataceni zabylo naky zvire,ne?

Rejnok výše to píšu, bodl ho ostnem přímo na komoru, byl na místě už nešlo ani nic dělat. Leklo se osvětlení.

chudak,co treba torent?