» Poradna » Programy

Lotus Organizer

Poraďte prosím, kde se dá stahnout Lotus Organizer. V roce 2000 to vyšlo na cd PC Worldu ve verzi 6 ale úplně by mi stačila stará počeštěná verze 2.1

Odpovědi na otázku

Mám jen verzi 2, je to na 3 diskety - jestli chceš, dej si sem mail.

Zkus si do googlu zadat Lotus Organizer a uvidíš, je jich tam spousta lol

Jo, díky za tu nabídku ale už se mi to podařilo sehnat. Taky tu dvojku a česky.

Hej lidi, dá se pls někde sehnat jakákoliv verze Lotus organizeru v cz?