Loňská cena procesoru

Zdravím.Marně se snažím najít loňskou cenu (duben, květen) jednoho procesoru, který se tehdy prodával na Alze.Ani na stránkách Wayback Machine se mi to nedaří.Chtěl bych jen vědět, o kolik šla cena nahoru (nebo dolů).Vývoj ceny (globálně) se najít dá, ale zajímá mne právě Alza.Může mi prosím někdo poradit, jak na to?Díky předem a přeji hezký den >>> Intel Core i5-10600K <<<

Odpovědi na otázku

6099,-Nainstaluj si do prohlížeček doplněk "Hlídač shopů" a uvidíš to hned:https://ctrlv.cz/5RpJ

Díky !

Zeptej se v Alze.

Tak zrovna u PC komponentů seli Alza nijak vyskakovat nemůže, protože to jsou věci, které si prakticky každý zákazník ověřuje i na jiných shopech a nekupuje to naslepo na Alze. Takže se můžeš vsadit, že to +/- kopírovalo ceny ostatních shopů, které zase +/- kopírují globální ceny. Na tom nic zajímavého nevymyslíš.