Lokalni sit ...

Dobry den, mam takovy problem: Mam dva pocitace spojene do site. Na jednom pocitaci je nainstalovan Windows 98 (192.168.1.1) a zaroven i pristup na internet (DialUp IOL). Na druhem pocitacije je nainstalovan Linux (192.168.1.2). Problem je ten, ze kdyz se chci z pocitace s Windows 98 podivat na webovou stranku (http://192.168.1.2/) na pocitaci s Linuxem, tak se mi v prohlizeci ne Windows objevi okenko pro pripojeni k intenetu i kdyz jde o lokalni sit. Prosim poradte mi, jak mam nastavit, aby bylo rozlisene jestli jde o lokalni nebo nelokalni sit. Dekuji.

Odpovědi na otázku

Skus , ale neviem, ci to bude fungovat. Nastroje - Moznosti ... -Pripojenia a tam zvol Vytacat vzdy, ked neexistuje pripojenie na siet.