» Poradna » Mobily

Lokalizace již ztraceného telefonu, mobilní data zapnuta

Ahoj,ztratil jsem někde telefon- Android, stále mu volám, ale nevím, kde jsem ho nechal.Mám u něj zapnutá mobilní data a jsem s ním v kontaktu přes google účet (vidím, že jsem online, stav baterie, zablokoval jsem do něj přístup, když chci zobrazit přes google polohu, píše mi to, že nemám aktivní GPS (polohu) v mobilu. V telefonu mám nainstalovaný Android Lost, který, ani nevím kdy, přestal fungovat, polohu nezobrazí :( a kdysi jsem tam instaloval i apk Where is my droid, ale taky mi polohu nevrátí. Není nějaká možnost získat jeho polohu? Např. přes nějakou jinou aplikaci, u které jsem při instalaci musel povolovat ,,zjišťování/ určování polohy´´. Když už si aplikace toto vyžadují, tak by mi to mohly za to jednou pomoci! :) (např. mapy.cz, navigace google, sygic a určo i např aladin, meteor aj.)Díky moc za rady!!!!!!!Rosťa

Odpovědi na otázku

Nutno je mít zapnuto aspoň:Používat Wi-Fi a mobilní sítědocela jsem koukal jak je to přesné. Bez toho to bude asi problém

zapnuté kde? v mobilu obecně? mobilní data mám aktivní (zapnutá)

jsem s ním přes PC přes google účet ve spojení- online. Potřebuju získat nějakým způsobem jeho polohu.

Ale musí být zapnuto: Přístup k mé poloze a tam minimálně v Režimu umístění: Používat Wi-Fi a mobilní sítě

Takto ho můžeš jen na dálku částečně ovládat.

Tak díky. To bohužel nemám :)

To nevadi

Polohu Ti pošlu, kde si ho nechal Jsem zvědav jestli ho odblokuješ a bude zase fungovat jako dřív ..............

taky jsem stratil tel.. dase urcit poloha jen přes tel.cislo a hlavne nejsem na google přihlasen diky za radu ci pomoc

Musíš mít nezbytně nutně v telefonu zapnuté zjišťování polohy google podle mobilních sítí a WiFi. Jestli to zapnuté nemáš, tak polohu nijak a ničím nezjistíš.

Tak tak doplňuji:Podmínkou ale je zapnutí funkce "Služby pro zjišťování polohy" a znalost přístupových údajů k uvedeným účtům. Bez uvedených podmínek telefon lokalizovat nelze.Snad ještě:http://pcworld.cz/software/jak-vystopovat-z... http://www.minar.cz/clanky/jak-najit-ukradeny...

rad bych vuyzil tento dotaz a zeptal se jaka bezplatna aplikace pro telefon na androidy je nejlepsi na zablokovani ztraceneho telefonu, pripadne sledovani pripadne kontaktovani nalezce, co je nejlepsi

Stačí ta vestavěná od Google.

osobně jsem netrval na "bezplatná" a pořídil Cerberus:https://play.google.com/store/apps/detailsumí potichu na dálku i pomocí "neviditelné" SMS telefon ovládat vč. pořízení fotky a odeslání na mail a další věci. U rootnutého telefonu jde "nainjektovat" do systému, takže prý přežije i factory reset. Zkoušeli jsme přehodit SIM kartu a jakmile se připojil na net, hned mi nabonzoval číslo té nové SIM Ale doufám, že tu appku nebudu nikdy potřebovat.

-takže prý přežije i factory reset.... ...ano prý viz XDA

tohle jsem fakt nezkoušel, proto píšu "prý"

ty jsi dobry strelec, kde beres jistotu, ze te ta aplikace permanentne nesmiruje? dokonce mozne jeste vic, nez google, nebo fejsbuuuuuuk

jednak vím, že Google si na tohle celkem dává bacha a čas od času dělá na Play čistky (a tahle appka je tam už dost dlouho) a druhak by takové šmírování asi moc dlouho nezůstalo utajené, ledaže by mne to šmírovalo jen ve chvíli kdy jsem online, což není až tak často.

Nepotřebuješ žádnou appku. Toto umí android telefony v základu.

Jestli jsi ho ztratil, navštiv svého telefonního operátora, který ho dokáže lokalizovat podle BTS, ke kterým je telefon přihlášený.Pokud Ti ho ukradli, tak to nahlaš policii a trvej na sepsání. Když budeš znát IMEI, tak ho taky dokáží lokalizovat.

Mám pocit hraničící s jistotou, že operátora ztracený telefon nezajímá a bez příkazu soudu nebo policie, hledat nebude.

Nevím jak v Brně, ale dcera kolegyně telefon ztratila, obrátily se na operátora a ten jim SMS poslal souřadnice. Měla tarif, nevím jestli by byl operátor stejně ochotný u předplacené karty. Přesnost závisí na počtu BTS v okolí telefonu.

Operátor má sice na hrubou lokalizaci telefonu technické prostředky, ale dělat to sám od sebe nebude. Ale jsou ochotni ti ten telefon zablokovat v rámci své sítě - nejspíš ale na základě nějakého protokolu od policie.

operátoři nejsou ochotni poskytnout lokalizační údaje ani když je tím "telefonem" auto za x milionů a žádá je o to majitel vozu v součinnosti s policií. Jedině se soudním příkazem a to už je to auto rozebrané na díly někde v Polsku nebo na Ukrajině.

Stalo se mi to. Volal jsem na Operátora, vůbec je to nezajímalo. Zašel jsem teda na Policii ČR. Tam seděl pitomec se žvíkačkou a dlouho mě přesvědčoval, že ten telefon stejně nezískám nazpátek. Ať to nechám být. Dlouho jsem ho zase já přesvědčoval, že to vím. ale že chci zlodějovi pokazit jeho radost. Předložil jsem Imei, on to hodně pracně zadal do policejní databáze v počítači a ukradenej telefon navždy zablokovali. Mohli by podle zaměření hledat, ale asi moc práce. Aspoň takto !

Umím zjistit: polohu zapnutého mobilu a to i zpětně,skrytá čísla které Vám volala,zjistit majitele tel. čísla.Víc info: telefonnicisla@gmail.com

dobrý den,včera jsem ztratil mobil lumie 950, dá se s tím něco dělat?patejdl

Neni zac