» Poradna » Windows (a jiné OS)

Logon Screen Přestal pracovat

Dobrý den,nainstaloval jsem si program logon screen a vše šlo v pořádku."V pořádku jsem si změnil tapetu a vše"Pak jsem ho delší dobu nepoužíval.Dnes jsem ho však chtěl použít a při zapnutí programu se zobrazí hláška "Program Logon Screen Přestal pracovat".Zkoušel jsem ho i přeinstalovat, smazat všechny soubory a znovu nainstalovat ale nepomohlo to program stále hlásí tuto chybu.

Odpovědi na otázku

Tyhle věci bych si do OS instalovat nedovolil, zbav se takový nesmyslů.