Logo základní desky

dobrý den,Chtěl bych se zeptat jestli může být zdrojem. Když se mi PC zastaví na úvodním logu základní desky. A třeba na 20. pokus se PC zapne normálně. Většinou to děla když PC vytáhnou přes noc ze sítě.Občas se stávalo že se mi jednou týdne vypnul sám a zase naběhl sám.Zdroj: asi cca 5 let starý 550w 80+Gpu: gtx650ti 2gbCpu amd 750kDíky .

Odpovědi na otázku

Odpověděl jsi si sám... S největší pravděpodobností to bude zdroj.Otázka zní jestli koupí nového zdroje nezdvojnasobis cenu PC.Není zač.Pá.

No, taky to mohou být kondenzátory na základní desce...