» Poradna » Ostatní

Logo v krivkach

Dobry den, prosim o radu nechavame si vyrobit tricka s nasim logem logo mame v photoshopu a firma od ktere si chceme nechat udelat potisk chce zaslat logo v krivkach jak toho docilim aby bylo logo v krivkach moc nwm co to znamena

Odpovědi na otázku

Základy výpočetní techniky a obsluhy osobních počítačů v části o grafice popisují, že je grafika vektorová a bitmapová.Neumíte ani hledat .https://cs.wikipedia.org/wiki/Grafick%C3%BD_form%C... Ta firma má říci kromě křivek jaký formát chce . Ilustrator, PDF, PostScript, EPs atd...

slušně se ptá a vy na tu osobu hned útočíte... jste blbec

v skratke, logo v krivkách môžeš zväčšovať ako len chceš, vždy bude ostré. informácie sú uložené vo vektoroch.ty máš logo uložené asi ako .jpg alebo .png, čo sú bitmapové formáty. to znamená, že obrázok sa pri zväčšovaní deformuje, rozmazáva a vidíš škaredé pixely.kontaktuješ firmu/osobu, ktorá ti logo vytvorila, aby ti ho, ak je možné, zaslala v krivkách.ak to možné nie je, treba logo prekresliť. cena sa odvíja od zložitosti loga. a nie nie je to jedno kliknutie...

logo jsem si vyrobil sam

v čom? photoshop? ten je na bitmap grafiku. ak máš logo len text, sprav ho nanovo v illustratore a ulož ako .ai alebo .eps, prípadne sa ich spýtaj ktorý konkrétny formát chcú

Pokud to nebude možné dodat k křivkách (jen doplním že by to mohlo být i případně CDR , Corel Draw), tak bych změnil firmu. Takové věci se dělají právě ve vektorech.

Není důvod měnit firmu, ale grafika. A protože si logo vyrobil sám, musí ho sám překreslit/převést do křivek, nebo si na to někoho zaplatit.

Nebo grafika, prostě toho co mu to dělal. Pokud si to teda dělal sám, tak si to musí předělat.

Jo, jak píšu.

Musíš to udělat znova v Inkscape (free vektorový grafický editor). Bitmapový obrázek lze sice vektorizovat, ale dostat použitelný výsledek není snadné.

Je otázka jak to logo vypadá. Zvážil bych kombinaci vektorizace v Inkscape s ručním doladěním, pokud je to z písmen a geometrických tvarů, tak bude nejspíš jednodušší to v Inkscape vyrobit podle hotové předlohy znovu.

Dobrý den, kdyby jste měl někdo zájem o předělání loga do křivek, můžu vám nabídnout své služby: https://www.jaudelam.cz/domipowder/vektorizace-lo... S pozdravem Prášková