» Poradna » Programy

Logo editoru PSPad

Narazil jsem na soutěž o nové logo PSPadu. Sice už není možné přidávat nové návrhy, ale hlasovat se pořád ještě dá. Takže pokud někdo tento editor používá...
http://das.verstehst.net/+contest.php

Odpovědi na otázku

Mě stačí jak funguje, co mi poskytuje. Nějaký logo je mi u pr...

PSPad je skvělý editor a nové logo by potřeboval. To staré je příliš old-school. ;)Návrhů je tam spousta, o prvenství se bijí dva, popř. tři borci.Chtělo by opravdu trošku více zahlasovat, protože 1. má cca 45 hlasů a to není přesvědčivý výsledek.DuckDaffy d(.)!(.)b

Ten pes je super

postamble();
Já myslim, že ten, kdo ho používá kvůli funkcím, tomu je u pr*ele nějaký logo, a kdochce pěkný logo, ať používá něco jinýho. To je jako s Windowsama, kdo chce spolehlivej stabilní kvalitní systém, používá Windows 2000 a kdo chce hezkou "in" omalovánku s trapnejma rádoby revolučníma novinkama, jede na Windows XP...

Tady nejde vubec o nejake skinovani, omalovanky apod.Navic to nove Logo jsem si nevymyslel ja, ale uzivatele a ta stranka se soutezi taky neni moje.Toto tema ale patrilo spis do konference PSpadu nez sem...