Logo a bios se zobrazuje na vedlejším monitoru

Dobrý den, jsem tu již po několikáte. Ale už se mi podařilo opravit ten režim spánků. Ale při té opravě jsem resetoval bios, ale nakonec to bylo ve windows chyba. A teď když se mi zapíná PC tak se mi ukazuje LOGO na mém starším vedlejším monitoru. A na mém hlavním se načte až ve Windows, tam je nastaven jako hlavní. Když jsem monitor vypl, ten vedlejší. Tak se mi logo vůbec neukázalo, až naběhl windows tak se monitor rozsvítil. Vím že je to celkem blbost. Ale dříve to fungovalo v pořádku. Nevíte jak to opravit ? Děkuji

Odpovědi na otázku

?

Kam jsou zapojené ty monitory ???

Jeden Dvi-D, druhý display port - VGA, dřív fungovalo bez problémů zobrazení na hlavním monitoru

A jsou zapojené do Grafické karty GTX 1070

Přeflashuj kartě nejnovější firmware poskytovaný výrobcem karty nebo z databáze TechPowerUp. Některé karty blbnuly, takže je potom ještě zkontroluj utilitou nVidie: https://www.cnews.cz/graficke-karty-nvidia-akt...

A nevíte jak to udělám ? Tak pravda je že nikde není nastavení do jakeho monitoru půjde BIOS. Karta je gigabyte GTX 1070 mini itx.