Logitech

Koupil jsem tady tu verzi s optickou verzi, má prej exkluzivní technologii optického snímače. Laserový je sice lepší, ale asi u značky Logitech bude i opticky kvalitní. Zajímalo by mě jakou máte zkušenost. A4tech jsem měl laserovou myš a včera odešel senzor. Logitech G502 Gaming Mouse Proteus Core, černá pak jsem se díval ještě tady na tu ta má právě ten laser. Dík

Odpovědi na otázku

Logitech myší jsem měl/mám několik. nikdy se mi nestalo aby odešel optický/laserový senzor. Mě vždy po několika letech odešly mikrospínače u tlačítek. Senzor fungoval stále dobře.