» Poradna » Mobily

Logitech z333 samovolné vypínání

Zdravím, Pořídil jsem si nové repro logitech z333. Puvodne k pc, ale díky překvapivě dobrému zvuku nyní slouží u televize (seriály, spotify, ps4). Nicméně narazil jsem na problém. Reproduktory se po nějaké době samovolně vypnou. Někde jsem se dočetl že se jedná o feature, kdy po nějaké době nečinnosti přejdou do stand by módu a až na vstup zase přijde zvuk, vzbudí se.Nicméně repro se vypíná I během delšího běhu TV (přičemž zvuk z ní jde stále). Někdy se stane že po pár desítkách vteřin zase naskočí, ale většinou to řeší off/on. Je to nějaká schovaná super vlastnost nebo důvod k reklamaci? Jde mi o to jestli má cenu zkoušet je vyměnit za stejný typ nebo to budou mít všechny. Nebýt tohoto, jsou pro mě perfektní.

Odpovědi na otázku

Pres cinch nebo jack? kabely k tomu nebo jine? Zkusil jine?

K televizi připojeno přes jack, originálním kabelem k bednam. Jiný jsem zatím nezkoušel, kromě tohoto jede vše v pořádku.

Hm, jedine co bych jeste zkusil pouzit jiny kabel treba ja mamhttps://www.alza.cz/belkin-mixit-propojovaci-... Pokud nepomuze bude jistota ze kabelem to neni.Jeste me napada, jestli to z toho vystupu tv po case nevypadava, zkratka jestli to tam sedi pevne.