» Poradna » Ostatní

Logitech Wheel Mouse NEBO iFeel

Hledam mysku a rozhoduju se mezi Logitech Wheel Mouse a iFeel. Potrebuju takovou tu simetrickou (jsem levak). iFeel myska stoji pouze o 100kc min (zanedbatelny) a ma iFeel technologii pro hmat. To je celkem zajimavy. Mate s tim nekdo zkusnosti - neni pak myska mene presna, nebo neni nahodou dost tezka? Koukal jsem se take na logitech.com a v americke verzi tam maji Logitech iFeel v krasne stribrne verzi a rikaji, ze ma dva opticke senzory. Dobazi ji do CR nekdo?

Odpovědi na otázku

jeste jsem zapomel - zajimala by me "skutecna barva iFeel mysky". Tak na logitech.cz vypada takto: na proca je zase takovato: a na logitech.com je zase takovahle:Take by me zajimalo, jestli nekdo do CR dovazi ty special edition - s ruznobarevnymi kryty