» Poradna » TV, audio a video

Logitech pro X headset

Dobrý den, mate niekto skusenost s tymito sluchadlami? kupil som si ich, zapojil do PC a zvuk je otrasny. Zvuk zo sluchadiel je akoby bol pod vodou. Pokial to mam cez tu externu zvukovu kartu tak to je zle, ale ked to dam len cez Jack konektor tak to je fajn, no problem je to ze predoslemu majitelovi to slo bez problemov, neviete mi s tym niekto poradit? pripadne aky driver alebo co? dakujem

Odpovědi na otázku

Aby se ostatni mohli od neceho odrazit, je nutne zadat typ zakladni desky a externi zvukovky

predoslemu majitelovi? Ty si kupil jazdene sluchatka? Co myslis, preco ich predaval? Ty by si predal dobre sluchatka?