» Poradna » Programy

Logitech klávesnice po spuštění se nikdy nezapne s nastvením

D.DNevíte jak nastavit logitech program aby se zapnul přesně s posledním nastavením?Logitech G213 klávesniceLGS_9.02.65_x64_Logitech program je normálně nainstalovaný.Jenže se při restartu počítače nikdy nezapne.V po zapnutí je normálně nastaven jako zapnutý a povolený.Nicméně při restartu nikdy nenaskočí ani se nezapne uživatelské nastavení klávesnice.Musím to vždy poklepat ručně.To je panečku pokrok od Xp peček kde se to startovalo samo.

Odpovědi na otázku

LGS byl nahrazen G-hubem, možná vyzkoušej https://www.logitechg.com/cs-cz/innovation/g-hub.html

Nainstalovat G-HUB. Mám G502 Hero myš a nastavení se aktivuje až se spuštěním programu G-hub po startu Win.

https://ibb.co/FJdpT5DNení tam žádná možnost zakázat fízlování.Nejde to ani odmáčknout......Nic

Dobře,ale co to je?To mám ted nastavovat všechno znovu do toho :Nebo si to pamatuje již nastavené věci?

Sice ti moc nerozumím, ale souhlasím, GHub je nepřehledný jak prase. Našetěstí pro nás lze aktivovat "vnitřní pamět", tzn, že si nastavíš co chceš a potřebuješ, zapneš vnitřní paměť kláves nebo myši, a ten sajrajt odinstaluješ.