Logitech Harmony 600 , lze ho naučit DO pro HTPC ?

Plánuji koupit ovladač Logitech Harmony 600, naučit ho DO k TV ( plazma Samsung ), AV recieveru ( Samsung ), DVD ( Sony ), Sat. reciveru ( ferguson ) - to vše by mělo jít celkem snadno, ale plánuji s ním také ovládat HTPC, pro které dosud používám ovladač www.alza.cz ...

Půjde tedy Logitech naučit ovládat HTPC pomocí exter. USB senzoru pro tento ovladač ?

Odpovědi na otázku

Sice to nemám vyzkoušené, ale htpc je normální pc a tady

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp...

píšou že to normálně jde nainstalovat do pc,
tak by to mělo fungovat.