Logitech G432 mikrofon ozvěna

Dobrý den, používám studiový mikrofon, ovšem dnes jsem jinde a mám svá sluchátka Logitech G432. Mikrofon ma ozvěnu, co s tím dělat?

Odpovědi na otázku

Zravím, zkuste rozepsat otázu: 1. Kdy to začlo mít ozvěnu2. Bzučí to i při použití jiných sluchátek? Respektivě to může být tím, že je místnost prázdná a ozívá se to v místnosti -> a slyšíte ozvěnu i ve sluchátkách.

Ozvěna byla pouze v odposlechu, nikoliv v mikrofonu samotném. Tento problém je tedy vyřešen, ale mám zase jiný. Ztratil jsem právě před pár dny při cestování ten usb adaptér a od té doby když mám třeba csko nahlas tak se to ozývá v mikrofonu. Je to tedy tím, že nemám USB adaptér nebo se něco děje se sluchátky?

Vypni "Odposlech" anebo zapni "Potlačení ozvěny".

Samotný mikrofon ozvěnu určitě nemá, ani nemá jak ji získat. Někde se ti do něj prostě vrací zvuk z reproduktorů/sluchátek.

Moje chyba, nedošlo mi, že to dělá pouze mně. Zkoušel jsem se totiž poslechnout kvůli kvalitě a slyšel jsem se 2x... Je to totiž 7.1 zvukem(podle mě).