Live stream digitální kamerou

Zdravím,prosím Vás o radu jak přenést signál z běžné digitální kamery pro streaming sportovních zápasů, konkrétně se jedná o zařízení Panasonic hc-v270. Když kameru připojím prostřednictvím HDMI tak se mě ve streamovacím softwaru nezobrazí obraz a ani zařízení jako takové. Musí být na to ještě nějáký Hardwarový převaděč, aby se výstup z kamery dostal v přímém přenosu na displej monitoru? Mockrát všem děkuji za reakce.

Odpovědi na otázku

Nevím o žádné běžné kameře, co by uměla live stream HD videa přes HDMI. Některé outdoor kamery to už umí - např.:http://www.svetandroida.cz/lg-action-cam-akcni-kamer... ale až tak časté to zas není.

Díky za reakci. Ano, asi jsem špatně dotaz napsal, neměl jsem na mysli kameru, která se pohybuje např s hráčem. Ale o statickou kameru na stativu, připojenou HDMI kabelem do PC na kterém je internet a Software pro stream.

ale ne, dotaz jsem pochopil, ale říkám, že standardní videokamery prostě tuhle funkci nemívají. Někdy to umí nějaký náhled v horší kvalitě, ale že by to umělo live stream v HD, to fakt ne.