» Poradna » Ostatní

Live překladač

Ahoj, v pátek jedu do Německa. Neumím Německy, ale jedu v autě s němcema, kteří neumí anglicky. Budou mluvit naschvál německy tak, abych jim nerozuměl a potřebuju si do sluchátek pouštět, co říkají. Nejlepší by to bylo na mobil. Mělo by to fungovat nějak takhle: nadiktují to do překladače, který to sám od sebe přeloží a pustí mi to do sluchátek přeložené. Jestli to nějak jde, napište prosím. Moc díky

Odpovědi na otázku

Tak celkem logicky se mezi sebou budou bavit německy, pokud to nebude směrem k tobě, ne? Proč bys měl poslouchat, o čem se baví mezi sebou, co je ti vůbec po tom?