» Poradna » Web a internet

Listování pomocí php a mysql v databázi

Zdravím,mám menší problém, když chci listovat mezi články, které mám seřazené podle data. Jediné co mě napadlo bylo porovnat data přes vnořený dotaz, ale nevím jestli není chyba v syntaxi jelikož mi to vyhodí chybu s mysqli_fetch_assoc (což se většinou stává, když je chybná syntaxe). Může mi někdo poradit jak to upravit?"SELECT id_c, datum FROM clanek WHERE datum > (SELECT id_c, datum FROM clanek WHERE id_c = '".$_GET['id']."') ORDER BY datum ASC LIMIT 1"$_GET['id'] má hodnotu id zobrazeného článkuDěkuji za případnou pomoc .)

Odpovědi na otázku

V tom vnořeném vybíráš pouze datum, tzn. to id_c by tam asi nemělo být."SELECT id_c, datum FROM clanek WHERE datum > (SELECT datum FROM clanek WHERE id_c = '".$_GET['id']."') ORDER BY datum ASC LIMIT 1"

děkuji moc.. byla to blbá chyba