» Poradna » Ostatní

Lišta start na obrazovce

Zdravím,už mi to začíná lézt na nervy, neví někdo náhodou, jak to odfixovat?Někdy se mi stane, že jakmile mám velkou obrazovku jak u videa na youtube, či nějaký film, nebo hra. Tak mám dole lištu startu.Měla by zmizet, jakmile dám fullscreen, ne? Ale někdy se tak neděje.Ví někdo, jak s tím?S pozdravem, Standa.

Odpovědi na otázku

Je to základní vlastnost OS.I hlavní panel má funkci "stále nahoře".Obvykle si tak vynucuje pozornost nějaká neaktivní aplikace.

Je to problém MUI Windows10. Většinou stačí přepnout video z full screen do okna a zpátky do full screenu a lišta zmizí.Pokud chceš pracovat na tomto stále nedodělaném a asi již na vždy nedodělaném systému , musíš se s podobnými prkotinami smířit.

Slovo "musíš" je a bylo vždycky protivný... Vždy je "nějaká" volba... Jenže když se nechce, pak je to trápení

Pravým na lištu, - správce úloh - pravým na průzkumník windovs -restartovat