» Poradna » Ostatní

Lisování DVD

Zdravím Vás,

mám problém. Dostal jsem se k zakázce u které bych potřeboval vždy cca 4-5krát do roka nechat vylisovat s potiskem a ještě k tomu krabičku s obalem DVD. (zkrátka kompletní řešení) Pokaždé přibližně cca 90ks DVD5 jenže z toho bude vždy 30+30+30. To znamená 3 různé verze, a pokaždé to bude něco jiného. Takže rychlá odpověď typu: objednej to dopředu hromadně, nelze uskutečnit.

Má někdo z Vás zkušenosti s lisováním a kompletací podobné objednávky na takhle malý počet kusů?
Zda to nějaký firmy dělají a na kolik by to mohlo cca vyjít?

Slyšel jsem něco o tom, že se to nechá dovést odněkud z Polska a že i s poštovným to vyjde laciněji než kdekoliv v ČR, neví o tom někdo něco?

Odpovědi na otázku

Zkusil bych se zeptat u Vietnamců (a nemyslím to ironicky). Možná by tu zakázku přifařili k výrobě jiných CD / DVD, se kterými obchodují (Wimdows, Macrosoft Office, Sritney Bears, Damonna apod.) a nemuselo by to vyjít draho.

Přesně tak! Čím víc se ,,odkloníš" od ,,jedině správné a legální" cesty, tím méně tě to bude stát.

A opravdu to musi byt lisovane? nekde jsem videl nejake porovnani a jak toho nechces alespon 500 kusu, tak se lisovani nevyplati. A vypalit tech 90 dvd zase tak hrozny neni. Pripadne existuji veze s mechanikama, kde jich mas treba 10 a ve vsech to vypalujes najednou. Takze by to bylo i rychle.

Je to tak. Ale některé firmy poskytují i vypalování, třeba tahle:
http://www.lisovani.cz/cz/zpusob-vyroby.php...
(lisují až od těch 500ks)