» Poradna » Programy

Linuxová alternativa pro Room Arranger

Nevíte někdo o alternativě software Room Arranger - www.roomarranger.com ... - pro Linux ? Díval jsem se na seznamy alternativních programů - www.abclinuxu.cz ... - ale nic podobného jsem nikde nenašel, máte někdo tip ?

Odpovědi na otázku

"...Program runs on Windows 98, ME, NT, XP,
Vista, 7. You will need emulator on Linux
(Wine) and Mac (e.g. CrossOver Mac)..."
Opravdu nejde přes Wine? Případně http://www.sweethome3d.eu/cs/index.jsp... ...

Díky moc ms, ten Sweet Home se mi líbí, možná víc jak RA. Přes Wine jsem to nezkoušel abych se přiznal