Linux + wine + starcraft

mam strasny problem mam slackware 10.1, nahodil som novy wine a spustil starcrafta. bezi uplne v pohode aj po sieti, akurat nejak nefunguju klavesove skratky (ctrl+cislo na oznacenie skupiny a potom cislo na vyvolanie skupiny) a bez nich sa to neda vobec hrat. netusi niekto, ako to nastavit.PS; je tam kde 3.3.2

Odpovědi na otázku

Já jsem měl podobný problém kdysi i ve Windows, musel jsem přepnout před hrou na anglickou klávesnici. Možná je to podobný problém, zkus nastavit anglickou klávesnici nebo si pohrát z xmodmap. Fungují ve hře vůbec nějaké zkratky?