» Poradna » Programy

Linux - konkurence VirtualBoxu ?

Dobrý den,mám na notebooku po čisté instalaci Fedoru 24 + nainstaloval jsem všechny "updates".Marně se ale snažím vyřešit problém po spuštění Virtualboxu: Kernel driver not installed (rc=-1908).Vyzkoušel jsem snad všechny možnosti, prohlížel jsem Internet - cca 8 oken s řešením tohoto problému, po 11 hodinové akci to vzdávám = problém nevyřešen.Můj dotaz zní: Existuje konkurence VirtualBoxu ? Nejlépe zdarma. Pokud ano, napište mi prosím jejich názvy.Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nevím jak u fedory,ale u ubuntu qemu.http://wiki.qemu.org/Main_Page

No a ktory VirtualBox si nahraval? Ten z repozitara funguje na F24.

Prozatím děkuji za rady, během dne provedu čistou instalaci Ubuntu a na něm zkusím VirtualBox či Qemu.Pak dám vědět....