» Poradna » Počítačové sítě

Linksys wrt54g - zapoměl jsem heslo

Zdravím, nevíte náhodou jak se dostat do uvedeného routru, když jsem blbec zapoměl přístupové heslo? Asi zkusim dlouho podržet reset, čímž by se routřík měl hodit do továrního nastavení - doufám i s tím továrním heslem :) Ale jestli ne, tak tam budu mít jinej režim než potřebuju a bude po netu, proto se radši ptám. Tak jestli jste to někdo zkoušel, piště - diky.P.S. mám tam firmware alchemy pre7a

Odpovědi na otázku

Myslim, ze po preflashovani noveho firmware by sa ti malo aj obnovit heslo na tovarensky standart...

jo tak ten tvrdej reset vyšel (podržení cca 15 sec tl. reset) - obnovení do původního nastavení po přeflešování => nastaveno původní tovární heslo