Linksys SPA 962 v S.O.S. recovery mode

Zdravím,

dnes jsem se vrátil domů a našel jsem tento SIP telefon nefunkční, ve výše uvedeném "S.O.S. recovery mode". Bylo mi řečeno, že během dne několikrát vypnuli elektřinu, takže to bude pravděpodobná příčina tohoto stavu.
Mohl by mi prosím někdo poradit, jak z toho telefon dostat, pokud možno bez ztrát nastavení v tom telefonu?
Díky.

Odpovědi na otázku

Je treba pripojit telefon kabelem k PC a pustit Recovery utilitu od vyrobce. Ale dost bych se divil, kdyby nastaveni zustala zachovana.
Opakovane vypadky proudu k tomuhle vest samy o sobe nemohou, Ledaze by k nim doslo uprostred upgradu firmwaru.