» Poradna » Počítačové sítě

LINKSYS model WAP54G - stav linky

Instaloval jsem nedavno tyto 2 zarizeni jako bridge. Mohu doporucit, vyborna rychlost i management, ale...Nikde v software jsem nenasel nejake informace o stavu spojeni (rychlost, chybove pakety, zda bezi v rezimu b, nebo g). Dokonce jsem ani nenasel, kde se da nastavit vysilaci vykon. Webove stranky vyrobce i Google taktne mlci. Nevyresil nekdo tenhle problem?Dekuji (odpoved prosim na mail)

Odpovědi na otázku

rychlost a chybove pakety - to asi nenajdesje daky router za podobnu cenu co take nieco ma??ale mala by tam byt kvalita spojenia a k tomu zodpovedajuce nastavenie max rychlosti prenosuskus najprv tam dat najnovsi oficialny firmwarea ak to ani tam nebude mozes vyskusat neoficialny ale vyberaj dokladneexistuju 3 alternativne verzie firmwarov: HyperWAP v1.0 Sveasoft FreyaMustDie WAP54Gskus za zaregistrovat na www.linksysinfo.org a ist hore do sekcie downloadsnasiel som este napr toto: oficiany najnovsi firm: http://www.linksys.com/servlet/Satellite C1%26cid%3D1115416835852&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorW rapper nieco ine:http://www.linksysinfo.org/modules.php

na tej stranke sa daju setky stiahnutv nich sa da nastavit TX power (vysyielaci vykon), telnet, dalsie kanaly, ...treba vyskusat, TX ale nezvysuj nad istu hranicu tu si musis zistit inac ti to po case moze odist

Diky za informace, zkusim se tim v pondeli prokousat.