» Poradna » Web a internet

Limit zprav na messengeru

Zdravim. Potrebuji poradit. Pisu si z jednim clovekem. Oba mame messenger vzajemne nejsme nijak zablokovani ani nic podobneho. Po odeslani 30 zprav ode me mi tomu konkretnimu cloveku nejde poslat nic dalsiho proc? Ten druhy mi muze posilat dal ja ne. Je tam nastaveny nejaky limit zprav nebo jak ho zrusit. Po hodine zase vse funguje. Ale zase jen na 30 zprav. Prosim poradte

Odpovědi na otázku

-Limit není na jednoho člověka ale na celý den, obrana před spamery . Uvádí se od 50 do 70 zpráv . -Limit nezrusite-messenger s malym m je jakýkoliv IM klient je to obecně pojmenování software a ne konkrétní program

Souhlásím

Nelze mi odeslat žádnému příteli zprava selhání odeslání limitu zpráv za jak dlouho budu moci zase psát???