» Poradna » Programy

LimeWire

Ahoj,nainstaloval jsem si stahovač LimeWire-najde rychle co chci ale nejde to spustit je to v raru a po rozbalení je to v exe.Po pokusu to spustit mi to vykopne Nod a smaže.Proč to dělá ten exáč?Stahuji písničky-proč se po rozbalení neobjeví?Dík.

Odpovědi na otázku

Vyhoď ten LimeWire z kompu... fuj fuj fuj.

Umis vubec stahovat? Umis se podivat na velikost souboru?!! Na techto P2P sitich je spousta podvodnych souboru s cool nazvem ale podivej se na velikost. Vetsinou kolem par KB. Ale ty budes zrejme nejaka lamka, ktera se diva na porno a stahuje pisnicky pomoci EXE souboru (EXE, to bude urcite super pisnicka) v raru

Kdyztak nahraj soubor na virustotal.com a uvidis.

Ajajaj... a odkdy jsou písničky ve formátu *.exe?

heh....no si predstav...stiahnes 'pesnicku' v exe...spustis..(samozrejme ze to je nejaka sranda typu trojan, rootkit, bohvie co este) a ked sa toho chces zbavit, tak len nadavas a hulakas...a to je death metal....a to je pesnicka.. :P

Tak to je fakt hardcore