» Poradna » Web a internet

Like místo ,,To se mi líbí" v české mutaci FB.

Ahoj, také se vám začalo na českém FB ukazovat ,,Like" místo ,,To se mi líbí" http://prntscr.com/hlvube a veškeré reakce http://prntscr.com/hlvukr v angličtině? Hned vedle toho je klasicky ,,Odpověď" a celé další rozhraní webu je v češtině, což je matoucí. Do jazykového nastavení jsem nezasahoval, včera vše ještě fungovalo zcela obvyklým způsobem. Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

To je úplně normální, FB funguje na spoustě serverů a úplně běžně se mu motají jazykové mutace, takže je částečně český a částečně anglický. Nic divného, za pár dní se to třeba spraví.

Pak už to chápu, dík. Ono je to po dalším loginu v pořádku. Jasně, že nejde o problém, ale je to asi jako takové, kdyby si měl Sheldon sednout na jiné místo, cokoliv je mimo normál je pro mě zneklidňující :).

No každý jsme nějaký, kdo říká že nemá vůbec žádnou nějakou tu "úchyllku", tak kecá, nebo není normální

Minule ma volal sused, ze mu namiesto Kontakty zobrazuje Contacts.Je to hrozny problem, co keby na dverach do domu bolo napisane Doors. Ved by som sa nemohol dostat domov!

A kdyby bylo místo Windows napsané třeba Fenstern, to bych byl úplně v koncích a nevěděl, jestli mi někdo nepřeinstaloval systém :).

Vdaka, ze sme sa pochopili a ze to beries s humorom.Vielen Dank :)

A teď si představ třeba taková islandská verze Windows

Proč mínus?