Light scribe NEC

Dobrý den,
koupil jsem novou vypalovačku s Light Sribe- Optiac DVD RW AD 7241S, ale mám s ní problém a to když nastaruju PC tak jede normálně Nero Cover ji najde, ale jak do ní vložím jakékoliv DVD a nedělám potisk, tak po vložení DVD LS už ji Nero cover nenajde. No a tak mi nezbývá restartovat PC a po restartu ji Nero cover normálně najde. Poraďte někdo abych , když chci vypalovat LS nemusel stále restartovat PC.
Díky Mates

Odpovědi na otázku

Díky za rady,
už se zde nebudu nikdy na nikoho obracet s pro radu. Hezké Vánoce.
Mates

Neni zac, zrejme vas problem nikoho nezaujal, ono to bude i tim, jak jste napsal nadpis prispevku.
Navstivte stranky www.lightscribe.com a tam si stahnete potrebny software, ktery vam umozni bezproblemovy potisk vasich medii. Na Nero zapomente, je to smejd.

Ten soft mám a dokonce i nainstalovaný a stejně to nejde. Ono to bude spíše tím, že to nikdo neví.
Mates

Mates - jakékoliv DVD?
A máš vůbec, ty urážlivej DVD, na které lze použít LS?
Podle mně máš kulový.
A jestli si myslíš, že lze použít LS na jakékoliv DVD, nebo CD, tak jsi vedle, jak ta jedle.

Samozřejmně, že mám ta nazlátlá DVD. Já jsem myslel to, že když vložím znovu i DVD LS tak se mi mechanika v Neru a i jiném programu pro LS nehlásí. Asi tak, vypálím jedno dvd LS a na druhé chci jiný obrázek tak vypnu Nera -znovu jej nahodím a ejlhe jak nero tak i jiný program mechniku nenajde a píše, že nebyla nalezena mechanika podporující LS. Po restartu to opět funguje ale jen do doby vypalování druhého DVD LS.
Mates

Není problém v sata?

A máš poslední firmware?

Nové firmware jsem sháněl, ale nenašel a to je ta mechanika stará 14 dní. Možná to SATA, ale kolegovi to normálně funguje, je ale pravda, že má HP. Nero mám legální devítku.Zde někdo radil integrovat průzkumnika Nera do systému, ale jak?
Jinak se všem omlouvám za nevhodné chování, ale docela mne zamrzelo, že všude odpovědi byly a u mne nic.
Díky za rady a přeji všem na Živě hezké prožití vánočních svátů a v codu PC pocelý nový rok
Mates

Mates:Stačí zaškrtnout jedno okénko v nastavení NERA.Hledej...bez práce/snahy/nejsou koláče.

Nevím proč, ale už to funguje. Stačilo odinstalovat sofr od LS vymazat i z registrů a znova nainstalovat, no a jede to. Jinak všem díky za rady.
Hezké vánoce Mates

Mates:Integruj pruzkumníka z Nera do systému.

já ke své spokojenosti používám přímo software od lightscribe- simple labeler nebo template labeler