Lidi na ts slyší zvuky z mého pc.

Zdravím mám problém s mikrofonem u sluchátek.Když volám na ts tak lidi slyší mé zvuky jako př hudbu :( nevíte co s tím ?Děkuji za každou odpověď.

Odpovědi na otázku

To holt mikrofon dělá ... snaž se mít okolo ticho.

To není problém mikrofonu, ten funguje výborně. Zachytává zvuky z okolí. Problém je ve tvých reproduktorech, ty vypouštějí zvuk/hudbu, kterou právě mikrofon zaznamená. Stačí je tedy vypnout a bude po problému.

Zalez do nory, lišáku !

Tak moznosti su asi dve.Prva je, ze ti to jednoducho zachytava okolite zvuky. To sa da teoreticky riesit kvalitnejsou supravou, ktora obsahuje tzv. Noise cancellation. U nas pouzivame Platronics na audio koferencie.Druha moznost teoreticky je, ze ak si prehravas pocas kecania hudbu na PC, tak je teoreticky mozne, ze v nastaveniach toho softveru mas nastavene, aby posielalo aj Stereo Mix. Pripadne mas v OS (tipujem nejaky windows) nastavene vychodzie nahravacie zariadenie Stereo mix, ale mal by si zvolit Mikrofon.Nepoznam Teamspeak, ci je to vobec relevantne, ale teoreticky je to mozne, mozes si skontrolovat nastavenia toho TS.

zjednoduším to: Zkontroluj si, zda v options - capture device - máš vybráný mikrofón (vnější zdroj) a ne vnitřní mixer.

Měl jsme stejný problém. Spoluhráči slyšeli sami sebe. Vyřešilo se to až koupí nových sluchátek s mikrofonem. Přišlo mi, jak kdyby byly špatně izolované kabely ve starých sluchátkách a něják se přenášelo to co slyším do mikrofonu.