» Poradna » Ostatní

Lidi, jsou vánoce, konec roku ...

..... ač sám, je absolutně neuznávám, tudíž neslavím, naprosto respektuji Vás, co tyhle svátky skutečně prožíváte.
Zdravím Vás, přeji hlavně vše nejlepší do nového roku, kýčovitě, nicméně z celého srdce hodně zdraví, protože na to nemá páky nikdo z nás ..... méně žabomyších válek, více tolerance a porozumění, prostě ať ten život už tak bičovaný srabem, uděláme lepší sobě i druhým ..... Šťastné a veselé lidi ....

Odpovědi na otázku

Zvláštní poděkování a přání lidem jako nemohouci, Pozitron, Lokomotiva, ms, Milan, jakož i adminům a mnoha mnoha dalším skvělým lidem na téhle poradně. Braňte se a vytrvejte! ....

Děkuju. Nějak jsem si neuvědomil, že problémy se dají řešit i jinak než nadáváním a stydím se. Jakkoliv je to někdy příšerně těžké (to nenadávání). Přeju ti "justy-justy" zdraví, všem pro změnu také, a kdyby všechny SW, které se starají o duplikace, klony, bezpečnost či image nebyly potřeba, protože všechno by fungovalo skvěle, rychle a absolutně bez chyb, bral bych to. Přeji všem bezBSOD-ový příští rok.

Justin_B : Aj ked Vianoce neoslavujes, urcite si na svoje dnes prides aj tak. Ja mam trebars nachystanu Vianocnu ediciu tmaveho piva - porter- od Zlateho Bazanta.

Tak to víš že o chlebu a vodě nebudu, ale veškerému blbnutí, stresování, tlučení se v supermarketech s ostatními čechy, vláčení se s ruksaky napěchovanými žrádlem a chlastem, potlučenému autu z přeplněného parkoviště, hromadné dopravě s vytahanými tlumiči a vůbec všmi radovánkami které tyto svátky radosti, klidu a míru nabízí, se tak nějak vyhýbám

Justin_B - tak to jsme stejná krevní skupina.
Když jsem včera viděl, jak blbečkové skáčou do cesty tramvajím, a autům, v očích vyděšený výraz, že ještě nemají dárek, tak se mně chtělo zvracet.
A do toho přiblblé reklamy na Santu, uši deroucí "rádoby vánoční" muzika v Supermarketu - musel jsem si jít koupit pivo - tak jsem nakoupil a honem mazal domů.
A přišla bába z práce, pustila bednu, a tam dtto - v bledě modrým.
Už 5 let tohle davové šílenství ignoruji - a vůbec všechny "černozadnické" svátky, jako Velikonoce, a nejnovější "superhit", od přiblblejch američanů - valentín.
Když někdo z rodiny po něčem prahne, tak se mu to koupí během roku - a sám sobě taky, a nepotřebuju k tomu berličku, v podobě přiblblýho "svátku".

Pánové, plně s vámi souhlasím a je vidět, že nás takových je povícero já se těmto svátkům už dlouho úspěšně vyhýbám ve všech formách, protože mi to šílenství okolo leze na nervy. Ovšem Silvestr si ujít nenechám, je to skvělá příležitost se vidět s mnoha lidmi, pobavit se a případně i zasunout

Proti gustavovi žádný dišputát, ale stejně ... to zasunuješ akorát na Silvestra ?

hehe, já věděl, že se toho někdo chytne néé, častějc

Díky a nápodobně; ani já příliš neslavím Vánoce (jen kvůli synkovi) a Silvestra už vůbec ne. Moje oslavy začínají v květnu, kdy si na Oslavách osvobození Plzně americkou armádou dám svůj první kelímkáč a končí v říjnu Pilsnerfestem, kdy si dám poslední.