» Poradna » Windows (a jiné OS)

Licence

Dobrý den, jakou licenci by jste mi doporučili? Elektronická distribuci nebo hmotnou verzi? Předem díky.

Odpovědi na otázku

dovolim si trosku ironie... "aka bola otazka"?

Zeptej se křišťálové koule, pro ni bude otázka snad dávat nějaký smysl...

Jestli ona odpoved nebude tak trochu zaviset na tom, jaka licence ma byt koupena a kdo ji k jakemu ucelu bude kupovat..Po lopate: Kupujete synovi CounterStrike: Global Offensive odmenou za vysvedceni nebo pet novych zamestnancu vyvojoveho oddeleni Vasi firmy potrebuje AutoCAD?

Ještě je důležitý jeden bod - kde tu licenci kupuje? Elektronická licence od oficiálního distributora má jinou váhu než riziková druhotná elektronická licence od Aukraře s deseti exekucema na krku.

ani pro firmu to nemusí být problém. Kupovali jsme svého času jeden velmi drahý SW s cenou přesahující 200 tisíc Kč a i tak se to dodávalo jako elektronická licence a stažení instalačky po ověření z webu výrobce SW. Samozřejmě k tomu byla i normální faktura, jen prostě nebylo origo médium.

ono to bolo myslene asi tak, ze zasran by bol sklamany, ked by dostal iba kod a ziadnu krabicu s obrazkami.