» Poradna » Programy

Licence

Ahoj, potřeboval bych zjistit, jaké licence mají různé programy.Zajímalo by mě, jak je to třeba s herním softwarem nebo např.: Adobe, Java, ..., ...Strýček Google mi neporadil. Díky za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

zkusíme já a muj peshttp://www.strejda-google.cz/

Zkus se naučit číst a pak se strýčka zeptej znovu...

Adobe je společnost, ne produkt."Strýček Google mi neporadil. "Tak ho neumíš použít. Na dotaz "java license" je to hned ten třetí odkaz.

Co co jste mě sem předhodili je sice hezké, ale tohle jsem už hledal a nebylo to ono. Chtěl jsem zjistit jaký druh licence mají. Např. Windows má licenci OEM, Total Commander je Shareware atd. Nevím ale jak je to třeba s hrama nebo třeba tou Javou

To co jste mě sem předhodili je sice hezké, ale tohle jsem už hledal a nebylo to ono. Chtěl jsem zjistit jaký druh licence mají. Např. Windows má licenci OEM, Total Commander je Shareware atd. Nevím ale jak je to třeba s hrama nebo třeba tou Javou

Licence mají takové, jak je popsané v jejich licenčních ujednáních. Popisovat je jako "shareware" či podobné je silně zavádějící.

V tvém dotaze stojí toto Zajímalo by mě, jak je to třeba s herním softwarem nebo např.: Adobe, Java, ...,

www.slunecnice. cz. Najdi příslušný SW a hned se dozvíš co a jak.

To ne! Slunecnice tam typicky uvadi naproste blbosti. Tenhle udaj tam vubec nelze brat vazne. Na to bacha. (A je to docela casta nectnost, bezna i na jinych podobnych webech.)

Toto co píšeš je jen "název" licence, ten je zcela nepodstatný. Důležé je znění té licence, tj ten obsah co se ti nechce číst. Můžeš narazit na dvě "Shareware" licence které ti umožnují různé použití software.