» Poradna » Windows (a jiné OS)

Licence windows 10 při downgradu

Zdravím,mám docela jednoduchý dotaz (rád bych na to dostal jednoduchou jednoznačnou odpověď, ne ve stylu to už tu bylo 1000x). Když upgraduju z win7 na win 10, budu mít win10 OEM licenci vázanou k základní desce PC. Když potom využiju v rámci 30 dnů možnost vrátit se zpět k windows 7, přijdu o tu licenci win10 nebo ne? (tzn. potom bych měl volně na výběr, zda budu fungovat na win10 nebo win7 a měl bych licence obě)Díky

Odpovědi na otázku

Nepřijdeš, licence ti zůstane a kdykoliv se zase můžeš k desítkám vrátit :) .Problémy nastávají velice často ovšem po downgradu, kdy je původní OS neaktivovaný.

Díky, to jsem chtěl vědět. (y)