» Poradna » Programy

Licence Adobe premiere CS6

Zdravím, potřeboval bych sehnat licenci pro program Adobe premiere CS6 popřípadě CS5, abych tento program mohl legálně používat, především kvůli tomu, že chci vytvořit nějaká videa za účelem zisku a nerad bych měl problémy... nechci si stahovat nelegální SW... Dá se licence koupit v dnešní době ať už nově nebo z druhé ruky ? Případně kde... jsem chudý na to kupovat so ročně verzi CC

Odpovědi na otázku

Můžeš legálně stříhat i pro účely zisku v bezplatném SW - já třeba stříhám v KDEnlive. Pokud mermomocí chceš Premiere, tak si ho kup.

Chceš vytvořit nebo tvořit? Pokud jde o jednorázovou akci pak můžeš zvolit měsíční plán a platit jen po dobu, kterou budeš k vytvoření videí potřebovat. Plus máš k dispozici měsíc navíc trial verze. Pro trvalé využití jinou možnost než Creative Cloud nemáš, starší licence se již neprodávají nehledě na to, že licence CS6 odpovídala zhruba pěti letům placení CC. A projekt, který nevydělá na nástroje k jeho vytvoření buď pusť k vodě nebo zvol nástroj, které projekt zaplatí (viz předchozí příspěvek).

Kdo se moc ptám málo Googlí...Ano starší licence jdou sehnat, nejsou z druhé ruky ( narozdíl od OEM čísel na aukru či bazoši) . Ohledně vývojářského cyklu Adobe to moc s 6.x nevydržíte a pokud Vám nevyhovuje CC musíte se kouknou po jiném SW. On svět není jen Adobe...

Obávám se, že nový licence CS5 a 6 už vám nikdo ofic neprodá. Ofic myslím autorizovaný prodejce Adobe. A že to někde nabízí nějakej e-shop neznamená, že to není ojetina. Můžou to bejt jejich vlastní skladový zásoby, ale kdo by v tom měl uložený peníze, že jo. Pouze předplatný ...

CS 6 oficiálně paradoxně prodává už jen přímo Adobe. Ale i tato možnost má brzy končit.

Proč se nedojdeš zeptat do počítačového krámu?A nebo nevyhledáš adobe.cz kde si licenci můžeš objednat online!Licenci z druhé ruky nelze koupit bez souhlasu Adobe.Musíš si koupit CC.Že jsi chudý nikoho nezajímá. Buď to chceš a nebo nechceš. A nebo si to kup a vydělej na tom. Kovodělník si taky musí koupit soustruh za půl milionu když chce něco vyrobit, asi kvůli jedné blbosti si to nekoupí. Tak to zvaž i ty.

I kdyz neznam tve pozadavky, tak nestacila by ti CS2 ? Na Adobe strankach je zdarma klic https://helpx.adobe.com/creative-suite/kb/cs2-pro... (je treba se prihlasit)

Že lze stáhnout a použít (bohužel) neznamená, že takový uživatel získá i oficiální licenci. Licenci k CS2 musí mít uživatel už z dřívějška (toto je pouze DRM free instalačka). Pro nelicencované uživatele je to v podstatě stejné, jako by používali kteroukoliv jinou neautorizovanou (cracklou apod.) verzi.

" Only customers who legitimately purchased CS2 or Acrobat 7 and need to maintain their current use of these products may use the serial numbers provided during the download." tohle dokáže i Google přeložit doce pochopitelně...